O potápačskej základni Elixir Divers

Elixir Divers
Elixir Divers pôsobí v Thajsku od roku 2004. Podarilo se nám vybudovať dobre vybavenú potápačskú základňu na turistami neobjavenom ostrove Koh Yao Yai, ktorý je vzdialený iba 30 minút od rušného ostrova Phuket.

Máme všetky povolenia a poistenia potrebné k prevádzkovaniu turistických služieb v Thajskom kráľovstve. Ponúkame služby a skúsenosti nielen v potápaní, ale pomôžeme s ubytovaním, výletami, zorganizujeme prehliadky Bangkoku a severného Thajska a dohodneme transfery na všetky miesta.

DIVE IN STYLE

V Thajsku od roku 2004

Náš tím

Kamila Bartakova

Kamila Barták

Potápí se od roku 2015

Lásku k potápění a podmořskému světu objevila v roce 2015 na indonéském ostrově Bali a od té doby se potápění věnuje velmi intenzivně. Má zkušenosti z rekreačního, vrakového i technického potápění jak v mořích (Srí Lanka, Mauricius, Egypt, Chorvatsko), tak i lomech a jezerech ČR, Německa, Slovenska. Své nadšení pro potápění se rozhodla předávat dál, instruktorkou se stala v roce 2017 a pracovní zkušenosti postupně získala v Hondurasu, Řecku a v Thajsku. Pod vodou také ráda fotí a natáčí.

Na základně Elixir Divers v Thajsku působí již od roku 2018.

Tomas Bartak

Tomáš Barták

Potápí se od roku 2015

První zkušenost s potápěním získal během vojenské služby. Základní kurs však absolvoval až o mnoho let později, v roce 2015. Potápění úplně propadl a od té doby se věnuje tomuto sportu naplno. Absolvoval další kurzy, rozvíjel své dovednosti a směřoval k technickému potápění. Miluje vrakové potápění a chtěl by se mu v budoucnu více věnovat. Potápí se v lomech i jezerech a samozřejmě v mořích a oceánech různých částí světa. V roce 2017 se stal instruktorem a pracoval v Hondurasu, Řecku a nyní v Thajsku.

Na základně Elixir Divers v Thajsku působí již od roku 2018.